Hakkımızda

Prefabrik yapılar ön üretimi fabrikada yapılıp, demonte şekilde sevk edildikten sonra yerinde montajı yapılan ünitelerdir.
Prefabrik binalarda montaj yapmadan önce bir alt yapı hazırlanması, zemin betonu atılması gerekmektedir.
Beton projeleri tarafımızdan verilmekte olup alt yapının hazırlanmasına müteakip demonte olarak gelen hazır duvar panelleri ve çatı aksamı şantiyede montajlanmaktadır.
İstenilen özelliklerde ve aşamada bina teslimatı yapılmaktadır.
Kaba inşaat olarak prefabrik binaları teslim alabileceğiniz gibi, elektrik su tesisatı çekilmiş, boyası yapılmış şekilde de binanızı alabilirsiniz. Hazır panellerle üretilen binalarımızın cephe kaplamalarını fibercementli ya da saclı olarak temin edebilirsiniz. Panel arasında isteğinize bağlı olarak expanded polistren köpük, cam yünü ya da taş yünü alternatifleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Avant-Garde ilerici sanat akımı demektir. Avant-Garde kelimesinin kökeni, Fransızca'da 'öncü askeri birlik' anlamından gelmektedir. Genel anlamda birçok dilde, sanatta 'ilerici akımlar'ı temsil etmek için kullanılmaktadır. Avant-Garde akımlar ilerici olduğu kadar yıkıcı bir anlam da taşımaktadır. Temsil ettiği akımdan önceki akımları tanımaz. Sürekli olarak keşfedilmemiş olanı bulmaya çalışır.

Yoğun duyguları barındıran bu akımın sanatçıları, sanat eserlerini özellikle 20. yy.ın ilk çeyreğinde vermişlerdir.O dönemde tüm dünyada yoğun savaşların yaşanması, avant-garde sanatının neden ortaya çıktığını açıklamaya yetmektedir. Bizlerde bu anlayış ile yola çıkan genç bir teknik kadroya sahip en iyiyi arayan bir firma anlayışı ile çalışmaktayız.